امروزه افراد زیادی در پی یافتن یک روش مناسب و ایمن برای برجسته کردن لب های شان می باشند، برای برجسته کردن لب ها روش های متفاوتی وجود دارد که یکی از آن ها تزریق ژل می باشد. تزریق ژل لب به جهت حجم دهی و فر م دهی انجام می پذیرد و چنانچه این پروسه تحت نظر یک متخصص با تجربه صورت گیرد ، نتیجه رضایت بخشی را حاصل می کند.

انواع ژل تزریقی برای لب

برای تزریق ژل لب دو نوع ژل وجود دارد: ژل های موقتی و ژل های دائمی

 • ژل های کوتاه مدت

این نوع ژل ۶ ماه بعد از تزریق نیاز به ترمیم مجدد دارد، باید گفت این نوع ژل از هیالورونیک اسید که در بافت بدن نیز وجود دارد تهیه می شود.

ژل های موقتی یا کوتاه مدت با بدن سازگار تر بوده و به همین علت ایجاد حساسیت یا آلرژی نمی کند.

 • ژل های طولانی مدت

این نوع ژل ها بس از استریل شدن و آماده تزریق شدن در ناحیه مورد نظر تزریق می شود، باید گفت بهترین پزشک زیبایی معمولاً از این نوع ژل ها به دلیل شیمیایی بودن استفاده نمی کنند.

 

تزریق ژل لب

 

نحوه تزریق ژل لب به شرح ذیل می باشد:

پس از  تعیین میزان ماده تزریقی و بهترین مارک ژل برای تزریق لب ، پزشک ناحیه های تزریق را بر روی لب مشخص می کند و پس ار آن اقدام به برجسته کردن لب ها می نماید.

تزریق ژل لب چه مزایایی دارد:

 • باعث زیباتر شدن چهره فرد می شود.
 • اعتماد به نفس افراد افزایش می یابد.
 • بدون عوارض جانبی می باشد.

اقدامات قبل از تزریق ژل لب به شرح ذیل می باشد:

 • یکی از مهم ترین اقدامات قبل از تزریق ژل لب انتخاب بهترین پزشک و بهترین نوع ژل می باشد.
 • یک هفته قبل از تزریق ژل لب از مصرف داروهای رقیق کننده خون همچون آسپرین ، وارفارین ، هپارین و داروهایی همچون ویتامین E ، ویتامین C ، امگا ۳ ، جنسینگ ، چای سبز و الکل خودداری کنید.
 • دو روز قبل از تزریق لب از استعمال سیگار و قلیان خودداری کنید.

مراقبت های بعد از بعد از تزریق ژل لب به شرح ذیل می باشد:

 • دکتر رعنا حقیقت توصیه می کنند فرد برای مراقبت بعد از تزریق ژل لب از مصرف غذاهای پر نمک خودداری کند چرا که باعث افزایش تورم در ناحیه تزریق می شود.
 • بروز تورم و کبودی بعد از تزریق ژل امر طبیعی بوده و فرد برای کاهش آن می تواند از کمپرس یخ استفاده کند.
 • ناحیه تزریق شده را به هیچ عنوان ماساژ ندهید.
 • از قرار دادن کیسه آب گرم بر روی ناحیه تزریق خودداری کنید.

هزینه تزریق ژل لب چقدر می باشد؟

هزينه تزريق ژل لب با توجه به دستمزد بهترین پزشک ، میزان ژل تزریق و مارک آن و غیره تعیین می شود.

 

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب مدل عروسکی

همان طور که می دانید تزریق ژل لب هم می تواند به مدل های مختلف انجام شود که یکی از پر متقاضی ترین مدل های تزریق ژل لب، مدل عروسکی می باشد. این مدل به افرادی که به دنیای مد و استایل اهمیت بیشتری نسبت به بقیه می دهند، توصیه می شود. برای این که رژ نمایه بیشتری بر روی لب های خانم ها داشته باشند، حجیم بودن لب ها می تواند جلوه ی بیشتری به لب هایشان بدهند. لب های خوش فرم و حجیم حتی با کم ترین لوازم آرایشی می تواند زیبایی دوچندان داشته باشد و چهره فرد را دلنشین تر کند.

اولین نکته ای که از این مدل در ذهنمان ایجاد می شود عروسک های زیبای باربی است که چهره ای گیرا دارند. در این مدل مقدار ژل در لب پایین بیشتر از لب بالا می باشد. تغییرات اساسی در لب پایین ایجاد و قسمت V فرم لب بالا نیز در این مدل تزریق ژل تقویت می شود. این مدل جذابیت بیشتری به ظاهر فرد می بخشد.

تزریق ژل لب مدل طبیعی

همان گونه که از اسم این مدل مشخص است تزریق ژل هایشان به گونه است که طبیعی به نظر می رسد و بعد از تزریق، در چهره فرد زیاد تغییر ایجاد نمی شود. پس از مدتی فرم و حجم لب ها برای زیباجو تکراری نمی شود.

تزریق ژل لب مدل روسی

این مدل به افرادی که لب بالایی شان باریک و کوچک است توصیه می شود و تزریق می تواند نتایج رضایت بخشی برای فرد به همراه داشته باشد. این مدل به افرادی که لب های عادی دارند نیز پیشنهاد می شود زیرا این روش بسیار خوب برای بهبود ظاهرشان می باشد و با برجسته کردن خط بالای لب ، زیبایی لب‌هایشان چند برابر می‌شود. در این مدل ، ژل در ناحیه خط بالای لب و گوشه بالای لب تزریق می شود و به همین ترتیب خط بالای لب برجسته ای خواهید داشت.

درباره drhaghighat2

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button