جوانسازی با کربوکسی تراپی

جوانسازی با کربوکسی تراپی یکی از روش های جدید برای جوانسازی پوست می باشد که متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده است، در این روش از گاز دی اکسید کربن co2 برای تزریق به زیر پوست استفاده می شود.

زمانی که گاز کربن دی اکسید به زیر پوست تزریق می شود، بافت بدن با کمبود اکسیژن مواجه می شود به همین علت جریان خون در آن ناحیه افزایش یافته و باعث رسیدن مواد مغذی به آن بخش از بدن می شود.

زمانی که گردش خون در ناحیه مورد نیاز افزایش یافت ، کلاژن سازی و الاستین نیز افزایش می یابد و باعث جوانسازی پوست صورت می گردد.

کربوکسی تراپی چه مزایایی دارد؟

  • ترمیم سیاهی پوست
  • از بین بردن چین و چروک های موجود در پوست صورت
  • رفع گودی زیر چشم
  • رفع شل شدگی و افتادگی پوست
  • رفع خطوط ریز دور دهان و خط خنده
  • رفع افتادگی پلک و ابرو
  • از بین بردن غبغب
  • رفع پف زیر چشم

 

جوانسازی با کربوکسی تراپی

 

برای جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی به چند جلسه درمان نیاز است؟

باید گفت تعداد جلسات درمان با توجه به شدت عارضه و ناحیه درمان متفاوت می باشد، اما برای ماندگاری کربوکسی تراپی پوست به طور میانگین به ۴ الی ۶ جلسه درمان نیاز است که با فاصله یک هفته ای انجام می شود.

روش جوانسازی با کربوکسی تراپی چگونه می باشد؟

دستگاه کربوکسی تراپی دارای یک مخزن گاز دی اکسید کربن می باشد که توسط دستگاه الکترونیک میزان خروج این گاز تنظیم می گردد.

گاز دی اکسید کربن با استفاده از یک سوزن نازک وارد پوست می شود، پس از وارد شدن این گاز در ناحیه تحت درمان گردش خون در آن ناحیه افزایش یافته و باعث تولید کلاژن و جوانسازی پوست در آن ناحیه می شود.

نکته ای که فرد باید بعد از انجام کربوکسی تراپی باید رعایت کند این است که تا ۲۴ ساعت از رفتن به حمام ، استخر و سونا خودداری کند.

عوارض جوانسازی با کربوکسی تراپی چیست؟

برخی از افراد این سوال در ذهن شان ایجاد می شود که عوارض کربوکسی تراپی چیست ؟ باید پاسخ داد این روش درمانی معمولاً عارضه ای نداشته و فقط پس از درمان فرد دچار کمی درد و قرمزی ، کبودی و احساس گرما در ناحیه درمان می شود که امری طبیعی بوده و طی چند روز از بین می رود و جای نگرانی ندارد.

هزینه کربوکسی تراپی صورت چقدر می باشد؟

باید گفت هزینه کربوکسی تراپی صورت با توجه به تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان ، شدت عارضه ، دستمزد پزشک ،و غیره تعیین می شود.

 

دکتر رعنا حقیقت

پوست ، مو و زیبایی و لیزر

( جوانسازی پوستتزریق ژلتزریق بوتاکس )

درباره drhaghighat

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *