همه چیز در مورد تزریق ژل به گونه

تزریق ژل به گونه : گونه بخشی از صورت می باشد که با بالا رفتن سن چربی های آن تحلیل شده و حالت برجسته خود را از دست می دهد، همچنین برخی از افراد به طور مادرزادی فاقد گونه هستند به همین علت این افراد برای برجسته کردن گونه خود به دنبال یک روش ایمن هستند.

تزریق ژل به گونه یکی از روش های ایمن برای برجسته کردن گونه می باشد که بهتر است توسط یک پزشک مجرب و ماهر انجام شود.

 

تزریق ژل به گونه

 

نحوه تزریق ژل به گونه به شرح ذیل می باشد:

برای تزریق ژل گونه پزشک ابتدا ناحیه تحت درمان را ضد عفونی کرده و پس از آن مقدار مشخصی از بهترین نوع ژل در آن بخش تزریق می نماید.

پزشک پس از تزریق ناحیه تحت درمان را ماساژ می دهد تا ژل به صورت یکنواخت در ناحیه مورد نظر قرار گیرد.

انواع ژل تزریقی

در بازار ژل های متفاوتی برای تزریق در گونه وجود دارد که می توان به ژل های موقتی ، نیمه موقتی و دائمی اشاره کرد.

ژل های دائمی یا غیر قابل جذب با مواد شیمیایی تهیه شده و به همین علا توسط سازمان غذا و دارو تایید نشده است و تزریق آن توصیه نمی شود.

اما ژل های موقتی به دلیل اینکه از هیالورونیک اسید که در بافت بدن نیز وجود دارد تهیه شده پس از تزریق ایجاد حساسیت یا آلرژی نمی کند و پزشکان برای تزریق ژل از این نوع استفاده می نمایند.

انتخاب بهترین پزشک برای تزریق ژل گونه

 • برای انتخاب یک پزشک خوب و مجرب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
 • پس از تهیه لیستی از بهترین پزشکان زیبایی برای تزریق ژل درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
 • در جلسه مشاوره درباره انتظارات خود صحبت کنید تا پزشک به درستی شما را راهنمایی نماید.
 • حتما برای اطمینان بیشتر از انتخاب خود نمونه کارهای پزشک مورد نظر را مشاهده کنید.
 • برای مشاهده نمونه کارهای دکتر رعنا حقیقت یکی از بهترین پزشکان زیبایی پوست می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

تزریق ژل به گونه

 

اقدامات قبل  از تزریق ژل به گونه به شرح ذیل می باشد:

 1. به مدت سه روز قبل تزریق ژل از داروهای رقیق کننده خون ، الکل و دخانیات استفاده نکنید.
 2. بدون آرایش صورت برای تزریق مراجعه کنید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل به گونه

رعایت نکات بعد از انجام این روش جوانسازی پوست به حدی در نتیجه به دست آمده از آن موثر است که می توان میزان اهمیت آن را با کیفیت انجام کار برابر دانست. در ادامه به تعدادی از مهم ترین نکاتی که در رضایت بخش بودن نتیجه به دست آمده، ایجاد سرعت در روند بهبودی و کاهش عوارض موقتی ناشی از تزریق ژل تاثیر دارند اشاره نموده ایم.

 • احتمال بروز مقداری التهاب، تورم، قرمزی و کبودی بعد از تزریق وجود دارد. میزان و شدت این عوارض به ویژگی های بدنی هر فرد بستگی داشته و بعد از چند روز برطرف خواهد شد.
 • به مدت ۷۲ ساعت هنگام خوابیدن و دراز کشیدن دو بالشت در زیر سر خود قرار دهید؛ این کار از شدت یافتن ورم جلوگیری می کند.
 • چنانچه متوجه عدم تقارن در گونه های خود شدید نگران نشوید، این موضوع احتمالاً به دلیل وجود ورم در موضع تزریق شده است و بعد از چند روز برطرف می شود.

 

 

دیگر مراقبت های بعد از تزریق ژل به گونه:

 • بهتر است به پشت طاقباز بخوابید زیرا احتمال تحت فشار قرار گرفتن گونه ها در حالت خوابیدن به روی شکم و به پهلو وجود دارد.
 • به هیچ عنوان ناحیه ای که به آن تزریق صورت گرفته است را فشار نداده و ماساژ ندهید؛ این کار موجب جابجایی ژل به مناطق دیگر می شود.
 • به مدت ۲ هفته از قرارگرفتن در مکان های خیلی گرمی مثل سونا، قرارگیری طولانی مدت در معرض نور مسقتیم خورشید و همچنین شستشوی صورت با آبی که دمای آن خیلی زیاد است اجتناب نمایید.
 • از آرایش کردن به مدت ۲۴ ساعت خودداری کنید بعد از این مدت زمان و به شرطی که در حین استفاده از لوازم آرایشی فشاری به گونه ها وارد نشود آرایش کردن مانعی نخواهد داشت.
 • برای کاهش هرچه سریع تر تورم و کبودی از خوردن غذاهای پر نمک خودداری کرده و مصرف آبمیوه های طبیعی همچون آب آناناس را به میزان زیاد در رژیم غذایی خود قرار دهید.

هزینه تزریق ژل چقدر می باشد؟

هزینه تزریق ژل با توجه به ناحیه تحت درمان به عنوان مثال گونه ، لب ، خط خنده یا اندوه ، خط اخم ، لب و غیره ، نوع ژل ، دستمزد پزشک و غیره تعیین می شود.

 

 

درباره drhaghighat

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *